Bebek ve Çocuk Dostu Laboratuvar:Özel Laboratuvar Ankara | Yüzüncüyıl Hastanesi Laboratuvarları

Bebek ve Çocuk Dostu Laboratuvar:Özel Laboratuvar Ankara | Yüzüncüyıl Hastanesi Laboratuvarları

ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara) bebek ve çocuklara özel bir şekilde oluşturulmuştur. Son teknolojik gelişmelere uygun aletler ile donatılmış olan bu özel laboratuvar aynı zamanda bebek ve çocuk konusunda uzman profesyonelleri de bünyesinde barındırmaktadır...

Bebek ve Çocuklara ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara)

Ankara tıp laboratuvarı olan ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara), bebek ve çocuklara özel olarak geliştirilmiş laboratuvarlara sahiptir. Laboratuvar alanındaki teknolojik gelişmeler takip edilerek bebeklere ve çocuklara yönelik olarak en uygun tıbbi cihazlar bu özel laboratuvarlarda yer almaktadır.

ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara) , kuruluşundan bu yana sadece yetişkinlere yönelik bir laboratuvar değil aynı zamanda bebek ve çocuklara özel laboratuvar hizmetlerini de geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bu amaçla da çocuk ve bebek laboratuvarlarına her yıl ciddi yatırımlar yapılmaktadır.

İyi Donanımlı Teknisyenler Eşliğinde Bebeklere ve Çocuklara Özel Laboratuvar Hizmetleri!

ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara) bünyesine dahil edilmek isteyen personeller her zaman titiz bir çalışma sonucunda seçilmektedirler. Bu sayede çocuk ve bebeklere özel olarak geliştirilen bu özel laboratuvarlarda çalışan teknisyenler iyi bir teknik donanıma sahip olmaktadırlar. Bu durumda hasta memnuniyetini artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

İnsan ilişkileri iyi olan, bebek ve çocuk bakımı ile ilgili tecrübeli olan teknisyenler ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara) bünyesinde çalışmalar yürütmektedirler. Kendine güveni olan ve hijyenik kurallara uyan özel eğitimli personeller sayesinde çocuğunuzun testleri en doğru şekilde değerlendirilebilmektedir.

Bebek ve Çocuklara Özel Kan Alma Sistemleri!

Bebek ve çocuklara özel Ankara Özel Laboratuvarı olan ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara)'da bebeklere özel kan alma sistemleri bulunmaktadır. Her yaşa uygun olarak geliştirilmiş olan özel hacimli tüpler bu tür işlemlerin kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara)  Ankara Tıp Laboratuvarı uzmanları sadece merkezlerinde bu hizmetleri sunmamaktadırlar. Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi evlere gidilerek de bebek ve çocuklara özel kan alma hizmetleri sunulmaktadır. Uzman teknisyenler laboratuvarlarda uygulamış oldukları hijyenik koşullara evlerde sunmuş oldukları hizmetlerde de dikkat etmektedirler.

Sektörün en yüksek hasta memnuniyeti oranına sahip olan ÖZEL YÜZÜNCÜYIL HASTANESİ LABORATUVARLARI (Özel Laboratuar Ankara) Ankara Tıp Laboratuvarı uzmanlarından çocuk ve bebeklere yönelik olarak kan ve numune alma hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu talebi oluşturmak için 0312 284 44 77  numaralı telefon arayabilirsiniz...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.