Hakkımızda

Yüzüncü Yıl Hastanesi Laboratuvarları, deneyimli uzman kadrosu ve personeli ile bilimsel ve pratik uygulamalarını günümüz sağlık sektörüne taşıyarak hastalara hızlı, güvenilir ve en doğru sonucu alabilmek için hizmet vermektedir.

Üyesi olduğumuz uluslararası kalite kontrol kuruluşu olan Oneworld Accuracy ile laboratuvarımızda çalışılan tüm testlerin doğruluğunu test ederek sonuçlar kontrol edilmektedir.Bir çok özel doktor muayenehanelerine hizmet vermekte olan laboratuvarımızda Hemogram, Sedimantasyon, Biyokimya, Hormon, Koagülasyon, İdrar, Alerji, Vitaminler, Cinsel yolla bulaşan hastalıklara yönelik testler (HbSAg, HCV, HIV, VDRL vb..) gibi birçok testi çalışmaktayız. Bebek ve çocuk kan almada özel eğitimli, uzman kadromuz ile ailenin yanında yer alarak hizmet vermekteyiz.Laboratuvarımızda  gizlilik esastır Tahlil sonuçlarınız ve verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulmaktadır. Tahlil için alınan tüm örnekler analiz öncesi ve sonrası uygun koşullarda korunmaktadır. Kan örnekleri raporu  verildikten sonra bir hafta süreyle uygun şartlarda saklanmaktadır.

Yüzüncü Yıl Hastanesi Laboratuvarları ile evde ve iş yerinde kan alma hizmeti de sunmaktadır. Evde kan alma hizmetimizden yararlanmak için laboratuvarımızı arayabilir veya iletişim formunu doldurarak randevu alabilirsiniz. Laboratuvar hizmetlerinden evde ve iş yerinizde yararlanmak için 1 gün önce randevu almanız yeterlidir.