Hormon Testleri

Hormon Testleri

Hormonlar vücudun kaliteli bir seyir izlemesi için hayati öneme sahip olan moleküllerdir. Metabolik oluşumlara aracılık eden sinyal molekülleri olarak ifade edilen hormonların birden çok sistemi ekleyen önemli fonksiyonları bulunmaktadır...
 
Gelişmiş Özel Laboratuvarda Hormon Testleri
 
Hızlı, doğru ve güvenilir sonuçlar alabileceğiniz özel laboratuvar olan YÜZYIL sağlık merkezinde uzman personeller eşliğinde hormon testleri yaptırabilirsiniz. Bilimsel ve pratik uygulamaların bir arada yer aldığı Ankara Özel Laboratuvar merkezinde en net sonuçları alabilmeniz mümkündür.
Kan tetkikleri ile yapılan ölçümlerde hormonların nasıl bir seyir izlediği net olarak görülebilmektedir. Ankara Özel Laboratuvar merkezinde yapılan bu ölçümler sonucunda nasıl bir tedavinin uygulanması gerektiği rahatlıkla belirlenebilmektedir.
 
Uzman Teknisyenler Eşliğinde Güvenilir Sonuçlar!
 
Kan, idrar ve tükürük örneği alınarak yapılabilen hormon testlerinde uzmanlık ve kullanılan cihazlar büyük bir öneme sahip olmaktadır. YÜZYIL sağlık merkezinde bulunan uzman personeller son teknolojik cihazlar ile hormon testleri için çalışmalar gerçekleştirerek en güvenilir sonuçların alınabilmesine olanak tanımaktadırlar.
YÜZYIL sağlık merkezine gelen hastaların en sık şikayette bulunduğu sorunlar şunlardır;
  • Tiroit bezinin iyi çalışmaması,
  • Tiroit bezi hastalıkları,
  • Hiperprolaktinemi ,
  • Sarı cisim yetersizliği,
  • Polikistik over sendromu...
Hormon testleri ile ilgili olarak yıllardır bu alanda çalışmalar yürüten uzman ekip eşliğinde yukarıda belirtilen sorunlara dair kaliteli çalışmalar yürütülmektedir.
 
Uygun Fiyat Avantajları ile Hormon Testleri
 
Ankara Özel Laboratuvar denildiğinde ilk tavsiye edilen sağlık merkezlerinden bir tanesi olan YÜZYIL sağlık merkezinde yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile hormon testleri yapılmaktadır. Cep yakmadan sağlık hizmetlerinden yararlanılabilecek bu özel sağlık kuruluşunda hasta memnuniyeti ticari kaygılardan önce gelmektedir...
Hormonal bozuklukların depresyona, kas ve eklem ağrılarına, kronik hastalıklara ve patolojik yorgunluğa sebep olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle de mutlaka hormon testlerini yıllardır yapan ve hasta memnuniyetinin yüksek olduğu sağlık kuruluşlar tercih edilmelidir.
ZETALAb sağlık merkezi çalışanlarında size özel fiyat teklifleri almak ve hormon testleri ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için vakit kaybetmeyin. 0312 911 39 38 numaralı telefondan günün istediğiniz bir saatinde randevu talebinde bulunabilirsiniz...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.